Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že ve čtvrtek  28.10.  budou naše prodejny zavřené      
    
Vážení zákazníci, dne 13.10.2021  jsme auktualizovali ceník hutních materiálů.
  Dne 1.7.2020  proběhlo slavnostní předání minibusu pro FOD Klokánek Praha, na který se naše firma podílela finačním darem.
 Minibus bude sloužit k přepravě dětí do škol, do kroužků, k doktorům, na výlety, na kulturní akce, na nákup potravin či k převozu dalších potřebných věcí.
S MAMUT GLUE přilepíte k podkladu i těžké předměty, aniž byste museli lepený spoj fixovat. Oceníte, že spoje jsou mimořádně odolné s maximální počáteční přídržností. Nahradí vám hřebíky, šrouby a nýty.
Vážení zákazníci, rozšířili jsme pro Vás sortiment o komponenty pro svářecí techniku CO2. Nyní u nás naleznete širokou nabídku průvlaků, hubic, mezikusů atd.
Hmoždinka DUOPOWER je vhodná pro předsazenou i průvlečnou montáž. Kombinace dvou různých materiálů pro nejvyšší hodnoty zatížení a inteligentní, samovolnou deformaci optimálním způsobem (expanze, zauzlení, složení) podle typu kotevního podkladu. Vhodná pro kombinaci s běžnými vruty do dřevotřísky i s kombišrouby.  
V prodeji máme  kari sítě ve formátu 2x3m o průměru drátu 4,5,6 a 8m s velikostí ok 100x100mm nebo 150x150mm. Na objednání jsme schopni dodat levně kari sítě ve formátu 5x2,15m a 6x2,4m. Nejběžnější použití kari sítě je do základových desek a betonových podlah.
Tato hmoždinka do dutin vám nabízí široké možnosti použití. Je vhodná pro sádrokartonové desky, třískové desky, děrované cihly s velkými komorami a duté stropy.
FISCHER chemická malta FIS VL 410 C,  410 ml
Beznapěťové upevnění na bázi vinylesterové chemické malty v koaxiální kartuši.
Rychle tvrdnoucí vinylesterová malta bez obsahu styrénu v koaxiální kartuši pro beton a zdivo.
Malta a tvrdící přísada jsou uloženy ve dvou oddělených komorách a k jejich smísení a aktivaci dojde až po protlačení statickým směšovačem.
Částečně spotřebované kartuše lze snadno znovu použít pouhou výměnou statického směšovače.
Požární odolnost až R120. 
Pokud potřebujete skutečně kvalitní lepidlo se snadnou aplikací, je pro vás T-REX od společnosti SOUDAL ideálním řešením.
Extra tenký řezný kotouč s keramickým brusným zrnem. Pro agresivní řezný výkon výkon při zachování vysoké životnosti. To minimalizuje výměnu nástrojů a zvyšuje produktivitu. V prodeji máme průměr 115 mm, 125 mm a 150 mm. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami. Cena od 36,90 Kč/ks vč. DPH.
1
Poptávkový formulář
close
Nenašli jste zboží, které potřebujete? Sdělte nám prostřednictvím tohoto formuláře, co sháníte a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: