20.01.2020

Lepidlo MAMUT GLUE

Image 0 -

S MAMUT GLUE přilepíte k podkladu i těžké předměty, aniž byste museli lepený spoj fixovat. Oceníte, že spoje jsou mimořádně odolné s maximální počáteční přídržností. Nahradí vám hřebíky, šrouby a nýty.

Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, která po vytvrzení vytváří přetíratelný, vysokopevnostní a elastický spoj. Velkou předností je, že není agresivní k podkladům. Je ideální například pro lepení zrcadel.

5 důvodů, proč si ho pořídit

  • výborně přilne k podkladu
  • trvale pružný spoj
  • odolný vlhku, vodě, plísním, chlóru, čisticím prostředkům
  • neobsahuje silikon, izokyanáty, rozpouštědla ani ftaláty
  • bez zápachu  

Lepidlo MAMUT GLUE využijete doma i na zahradě. Své uplatnění má však i ve strojním, automobilovém a stavebním průmyslu. Můžete s ním slepit téměř všechno, na co si vzpomenete: nerezovou ocel, hliník, měď, olovo, sklo, beton, keramické dlaždice, smalt, dřevo, zdivo, sádrokarton a některé druhy plastů.

To vše za přijatelnou cenu 169 Kč/ks vč. DPH.

Bližší informace o TOP lepidle  MAMUT GLUE (High tack) získáte na webu www.mamutglue.cz. Najdete tu rady, tipy, diskuse a komentáře. Vyzkoušejte ho také.

Poptávkový formulář
close
Nenašli jste zboží, které potřebujete? Sdělte nám prostřednictvím tohoto formuláře, co sháníte a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: