KNIPEX 250 SIKA Cobra zúžené

Kód produktu 0045508751250
měrná jednotka ks
váha měrné jednotky 0,000
KNIPEX 250 SIKA Cobra zúžené

Max. paralelní otvor: 37 mm
Max. hloubka uchopení: 42 mm
Nastavitelných pozic: 19
Kapacita pro trubky: O 1 1/4 palce
Kapacita pro trubky: O 32 mm
Kapacita pro matice rozměr klíče: 34 mm
Délka: 250 mm
Hmotnost: 328 g

Délka 250mm. Kapacita pro trubky: O 1 1/4 palce. Obzvláště štíhlé sikovky. Fosfátované, Leštěná hlava, Rukojeti potažené umělou hmotou bránící sklouznutí.

Ideální pro servisní účely a údržbu, přístroje, automobilní oblast, průmysl. Dlouhé, špičaté čelistí. Zvlášť dobrý přístup k dílci následkem velmi štíhlého provedení v oblasti hlavy a kloubu. Bezpečné uchopení i plochých dílců následkem tří-bodového dosednutí.

Nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku. Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a ergonomickou polohu rukojetí. Samosvorné na trubkách a maticích: žádné sklouzávání na sevřené součásti, práce šetřící síly a vynaložení menší síly. Posuvný průchozí čep kloubu: vysoká stabilita díky dvojitému vedení.

Spolehlivé zaskočení čepu kloubu: žádné neúmyslné přenastavení. Příznivé působení pák: optimální přenos sil. Ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím. Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji.
Cena před slevou
827,00 Kč s DPH 683,47 Kč bez DPH
Cena za mj
744,30 Kč s DPH 615,12 Kč bez DPH
Při odběru většího množství Vám poskytneme zvýhodněnou cenu.
Poptávkový formulář
close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poptávkový formulář
close
Nenašli jste zboží, které potřebujete? Sdělte nám prostřednictvím tohoto formuláře, co sháníte a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: