KNIPEX 250 SIKA na matice

Kód produktu 0045508741250
měrná jednotka ks
váha měrné jednotky 0,000
KNIPEX 250 SIKA na matice

Délka 250mm. Kapacita pro matice rozměr klíče: O 3/8 - 1 1/4 palce. Fosfátované sikovky, Leštěná hlava, Rukojeti potažené umělou hmotou bránící sklouznutí.

Pro metrické a palcové matice a šrouby velikosti 10 až 32 mm (3/8" až 1 1/4"); samosvorné v rozmezí od 17 mm: nehrozí klouzání po obrobku.

Uchopení metrických nebo palcových šroubů se šestihrannou hlavou bez vůle, žádné zaoblení hlav šroubů. Spolehlivé a pevné sevření matic a šroubů, a to i zakulacených, zarezlých a přelakovaných, ideální pro práce na brzdové soustavě automobilů.

Rychlé utažení a povolení šroubových spojů na principu rohatky se západkou. Nastavení stiskem tlačítka přímo na obrobku; možnost ručního nastavení.

Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a ergonomickou polohu rukojetí. Posuvný průchozí čep kloubu: vysoká stabilita díky dvojitému vedení.

Spolehlivé zaskočení čepu kloubu: žádné neúmyslné přenastavení. Příznivé působení pák: optimální přenos sil. Ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím.

Nahrazuje sadu šroubováků, ideální pro kontrování. Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji.
Cena před slevou
660,00 Kč s DPH 545,45 Kč bez DPH
Cena za mj
594,00 Kč s DPH 490,91 Kč bez DPH
Při odběru většího množství Vám poskytneme zvýhodněnou cenu.
Poptávkový formulář
close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poptávkový formulář
close
Nenašli jste zboží, které potřebujete? Sdělte nám prostřednictvím tohoto formuláře, co sháníte a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: