KNIPEX 400 SIKA Cobra XL

Kód produktu 0045508701400
měrná jednotka ks
váha měrné jednotky 0,000
KNIPEX 400 SIKA Cobra XL

Délka 400mm. Kapacita pro trubky: O 3 1/2 palce. Precizní sikovky Hightech. Fosfátované, Leštěná hlava, Rukojeti potažené umělou hmotou.

Větší šířka úchopu, ale mnohem nižší hmotnost než srovnatelné trubkové kleště. Rychlé nastavení stisknutím tlačítka přímo na obrobku; nehrozí samovolné proklouznutí kloubu.

Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a ergonomickou polohu rukojetí. Samosvorné na trubkách a maticích: žádné sklouzávání na sevřené součásti, práce šetřící síly a vynaložení menší síly.

Plochy čelistí se speciálně kalenými zuby, tvrdost zubů asi 61 HRC: trvale spolehlivé uchopení díky vysoké odolnosti proti opotřebení. Posuvný průchozí čep kloubu: vysoká stabilita díky dvojitému vedení.

Ochrana proti sevření zabraňují poraněním způsobeným uskřípnutím. Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji.

Modely KNIPEX Cobra® XL a XXL:

Nabízejí výkonnost a komfort kleští na vodní čerpadla při nižší hmotnosti a větší úchopové kapacitě než srovnatelné hasák.

Kleštěmi Cobra® XL lze např. uchopit 2“ šroubení a kleště váží o 50 % méně než 2“ hasák, které mají mnohem nižší úchopovou kapacitu. Pro příruční formát o délce 400 mm se pro kleště cobra® Xl najde místo i v brašně na instalatérské nářadí.
Cena před slevou
1 669,00 Kč s DPH 1 379,34 Kč bez DPH
Cena za mj
1 502,10 Kč s DPH 1 241,40 Kč bez DPH
Při odběru většího množství Vám poskytneme zvýhodněnou cenu.
Poptávkový formulář
close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz:
Poptávkový formulář
close
Nenašli jste zboží, které potřebujete? Sdělte nám prostřednictvím tohoto formuláře, co sháníte a budeme Vás co nejdříve kontaktovat.
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: